Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Skyrim: Dragonborn - nowe DLC

Wczoraj na Steamie pojawiła się testowa wersja łatki 1.8 do Skyrima. Poprawia ona nie tylko wciąż obecne w produkcji Bethesdy błędy, ale zdradza również szczegóły kolejnego dodatku, które najprawdopodobniej będzie zatytułowane Dragonborn.

Jeśli ta informacja się potwierdzi, najpewniej pojawi się w nim opcja dosiadania smoków. Fani Skyrima odnaleźli w plikach z patchem 1.8 powtarzające się często frazy "DLC2" i "Dragonborn". Inne frazy sugerują też, że w dodatku pojawi się możliwość dosiadania smoków. Tak, tych wielkich ziejących ogniem gadów, które lubią wtrącać do swoich wypowiedzi dziwne słowa w dziwnym języku.

Reklama

Pozostałe pliki sugerują, że w rozszerzeniu odwiedzimy kilka nowych lokacji - Solstheim, Telvanni, Castle Karstaag, Raven Rock i Mirak Temple. Interesująca jest zwłaszcza ta pierwsza - jest to bowiem wyspa, na której toczyła się akcja rozszerzenia Bloodmoon do Morrowinda. Niewykluczone więc, że powrócimy do regionu znanego z "trójki". A warto pamiętać, że model Solstheim - wraz z inną wyspą, Vvardenfell - gracze odnaleźli już w kilka dni po premierze podstawki.

Dodatkowo kilka miesięcy temu Bethesda zarejestrowała znak towarowy związany z nazwą Dragonborn, więc wygląda na to, że dodatek o takim tytule rzeczywiście znajduje się w produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje