Reklama

Skyrim dostanie narzędzia moderskie

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią majsterkować przy grach. The Elder Scrolls V: Skyrim otrzyma zestaw narzędzi dla moderów.

Bethesda Softworks zapowiedziała, że gra The Elder Scrolls V: Skyrim otrzyma zestaw narzędzi, który umożliwi łatwiejsze tworzenie jej modyfikacji przez graczy. Biorąc pod uwagę popularność tego rodzaju łatek w przypadku poprzedniczek jest to zdecydowanie dobry krok ze strony twórców tytułu.

Wiadomość na temat udostępnienia wspomnianych narzędzi popłynęła w świat za pośrednictwem serwisu Twitter. Konkretnie za sprawą konta jednego z pracowników amerykańskiej firmy, niejakiego Nicka Breckona. Jak to w przypadku ćwierkania bywa, wspomniana informacja nie jest zbytnio rozbudowana, ale przynajmniej wiemy, że Creation Kit się pojawi.

Reklama

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna odsłona komputerowego RPG od Bethesda Softworks. Produkcja zadebiutuje na rynku w bieżącym roku. Jedną z cech, która z pewnością przyciągnie uwagę graczy jest zupełnie nowy silnik graficzny, na którym została oparta. Biorąc pod uwagę poziom wykonania poprzednich dwóch odsłon w postaci Morrowinda i Obliviona raczej nie należy spodziewać się czegoś słabego.

Zwiastun gry The Elder Scrolls V: Skyrim:

Dowiedz się więcej na temat: wiadomość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje