Six Days in Fallujah ukończone, jednak wyjdzie

Jeżeli nadal liczycie na wydanie Six Days in Fallujah, to... liczcie dalej. Gra jest ukończona i najprawdopodobniej zostanie wydana.

Od momentu ogłoszenia, historia Six Days in Fallujah przypomina najgorszy koszmar studia deweloperskiego, jaki może zdarzyć się w rzeczywistości. Najpierw Konami wycofało się z planów wydawania gry, potem studio Atomic Games musiało tłumaczyć się z podejmowania tak kontrowersyjnego tematu. Na szczęście deweloperzy, mimo okrojonego składu, postanowili kontynuować prace. Jak się teraz okazuje, udało im się nawet dokończyć cały projekt.

Tak przynajmniej donosi redakcja serwisu IGN, która twierdzi, że ich nieujawniony informator tak odpowiedział na pytanie o SDiF:

Reklama

"Mogę wam obiecać, że ta gra wyjdzie i że jest już ukończona".

Pozostaje nam teraz czekać (o ile powyższa wypowiedź zawiera prawdę), aż Atomic Games znajdzie odważnego wydawcę i uda im się w końcu pchnąć ten tytuł do sprzedaży. "No Russian" z Modern Warfare 2 nie wywołało tak dużych kontrowersji, jakby można się było spodziewać, więc być może i Six Days in Fallujah znajdzie swoje miejsce na rynku.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: ukończenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy