Reklama

Singularity wreszcie z datą premiery?

Amazon i Gamefly są zgodne - Singularity zadebiutuje pod koniec czerwca.

Premiera gry została przełożona wcześniej na drugi kwartał tego roku, by uniknąć zajadłej konkurencji.

Kilkukrotnie przekładana w kalendarzu wydawniczym produkcja Raven Software zatytułowana Singularity wreszcie doczekała się ustalenia konkretnej daty premiery... przynajmniej jeśli wierzyć sklepom internetowym. Sieci Amazon i Gamefly podają, że ta strzelanina osadzona w klimatach sci-fi będzie dostępna od 29 czerwca.

Activision na razie sprawy nie skomentowało. Dotychczas jedynym oficjalnym terminem był czerwiec 2010. Wydawca już raz dementował plotki na temat rzekomej daty wydania Singularity. Wówczas GameStop przekonywał, że to 1 czerwca jest dniem debiutu gry. Tym razem komunikat pochodzi jednak z dwóch niezależnych źródeł. Nie czyni go to mimo wszystko informacją oficjalną.

Reklama

Singularity, według pierwotnych założeń, miało pojawić się na platformach PC, PS3 i X360 jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Premierę zdecydowano się jednak przełożyć na pierwszy kwartał 2010, a następnie na czerwiec tego roku. Activision jak dotąd nie poświęcił zbyt dużej uwagi (czyt. środków na marketing) w związku z nadchodzącym debiutem tego tytułu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje