Reklama

Serwis społecznościowy dla fanów Harry'ego Pottera

Wiemy już, czym jest tajemniczy projekt PotterMore. Nie jest to jednak - jak przewidywaliśmy wcześniej - gra MMO, a serwis społecznościowy dla fanów Harry'ego Pottera.

Chociaż nie, to nawet serwis społecznościowy nie jest. Zegar wybił godzinę "zero" i zgodnie z obietnicą J.K. Rowling, autorka książek o Harrym Potterze, zdradziła czym jest PotterMore.

Poprzez filmik na YouTube pisarka poinformowała, że będzie to coś na kształt serwisu społecznościowego zbudowanego wokół "czytania w sieci" i samego czytelnika.

Użytkownicy będą mogli nawiązywać znajomości, dzielić się swoimi opiniami o książkach z Potterem oraz "na nowo odkrywać historię" młodego czarodzieja... Cokolwiek miałoby to znaczyć.

Reklama

W serwisie będzie można również nabyć serię w wersji audio oraz - po raz pierwszy w historii - w formie ebooka. Rowling obiecuje, że sama będzie uczestniczyć w życiu społeczności, dzieląc się z fanami nowymi, skrywanymi przez lata ciekawymi informacjami o świecie Harry'ego Pottera.

Start PotterMore zaplanowany jest na październik tego roku. Wcześniej jednak, bo 31 lipca (w dniu urodzin Harry'ego...) rozpocznie się jego beta.

Poniżej znajdziecie wspomnianą wiadomość od Rowling:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje