Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Serial na bazie Mortal Kombat

W czerwcu ubiegłego roku w internecie pojawił się świetnie zrealizowany zwiastun Mortal Kombat: Rebirth.

Nikt nie wiedział, czy jest on oficjalny, zresztą, nie wiadomo było, czego w ogóle dotyczy. Później okazał się próbką możliwości reżysera Kevina Tancharoena, która została przesłana do Warner Bros. Interactive. Wówczas wytwórnia nie zgodziła się na realizację filmu kinowego, wyraziła jednak zgodę na produkcję... serialu.

Reklama

Serial będzie składał się z dziesięciu odcinków, nazwanych przez wytwórnię "webisodes", w związku z czym jasnym jest, że kolejne epizody będą pojawiały się w internecie.

Niewiele wiadomo o obsadzie, poza faktem, że powróci Michael Jai White w roli Jaxa. Ekipa na planie zdjęciowym po raz pierwszy pojawi się w lutym, jednak data premiery pierwszego odcinka pozostaje nieznana.

Możemy za to spodziewać się wielu ikonicznych postaci. Na zwiastunie widzimy choćby wspomnianego Jaxa, Sonyę, Reptile, Barakę i Scorpiona. Zgodnie z doniesieniami, na ekranach pojawią się też Shao Kahn, Shang Tsung, Liu Kang, Sub Zero, Durak, Kabal, Kitana i Mileena.

Polecam wszystkim obejrzenie półrocznego już zwiastuna. Dość obszerny, jednak każda minuta oglądania warta jest świeczki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje