Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Scrolls: Nowe informacje o płatnościach

Twórcy Minecrafta na imprezie PAX Prime ujawnili kolejne szczegóły dotyczące ich nowego projektu, czyli Scrolls.

Potwierdzono, że gra trafi na "wiele platform", dowiedzieliśmy się też, że pojawią się mikrotransakcje oraz możliwość opcjonalnego opłacania abonamentu.

Reklama

Jakob Porser, projektant Scrolls, potwierdził, że gra trafi na wiele platform docelowych, ponadto gracze będą mogli korzystać z tego samego konta we wszystkich wersjach produkcji (łącznie z przeglądarkową). Ponadto pojawi się możliwość opłacania abonamentu, dzięki czemu co miesiąc otrzymamy nowe zestawy tytułowych "zwojów". Dodatkowo będzie je można kupić osobno, a także zdobyć w inny sposób, na przykład wygrywając w rankingowych turniejach.

Porser wyjawił również, że niechciane karty będzie można sprzedawać za pośrednictwem domu aukcyjnego w zamian za walutę dostępną z poziomu gry. Same "zwoje" będzie można rozwijać.

Twórcy Scrolls nie chcieli ujawnić konkretnej ceny produkcji. Na pewno nie będzie ona jednak darmowa, ponieważ osłabiłoby to ekonomię gry, aczkolwiek nie chcą pobierać od graczy "dużych sum". Dowiedzieliśmy się natomiast, że gracze będą mogli zakładać własne rankingowe turnieje i ligi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje