Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Scenariusz filmu na podstawie Fallouta

Nie lada gratka dla wszystkich fanów Fallouta.

The Vault opublikowało stworzony w roku 1998 scenariusz nigdy nie nakręconej produkcji filmowej osadzonej w świecie Erpega Wszechczasów. Czy "Mad Max" i "Wysłannik Przyszłości" byli o krok od zyskania groźnego konkurenta?

Reklama

Autorem scenariusza jest Brent V. Friedman, on też przesłał szkic do właścicieli serwisu. Udostępniony skrypt jest drugą (z trzech stworzonych) proponowaną wersją scenariusza, przy czym prac nad nim w zasadzie nigdy nie ukończono.

Stało się tak w związku z rozwiązaniem w roku 1998 Interplay Films, powołanej niedługo wcześniej ekipy mającej zajmować się ekranizacjami gier Interplaya.

Scenariusz w .pdfie znajdziecie w tym miejscu. W Krypcie 13 zamieszkiwanej przez Bohatera zostaje stwierdzona awaria czipów odpowiedzialnych za oczyszczanie wody. W ciągu tygodnia zapasy H2O zostaną wyczerpane, toteż konieczne staje się jak najszybsze zdobycie pomocy z zewnątrz.

Rzecz w tym, że od kilkudziesięciu lat nie postawił tam stopy żaden z mieszkańców i kompletnie nie wiadomo, jak przez ten czas zmienił się usmażony wojną atomową świat. Brzmi znajomo?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje