Reklama

Sacra Terra: Uratuj świat przed demonami!

Przenieś się w czasie. Będziesz zgłębiał tajemnice średniowiecznego opactwa. Twoją rolą jest poszukiwanie ukrytych obiektów, które pomogą w uratowaniu świata przed demonami.

Jest siedem grzechów głównych, uległość im prowadzi do zatracenia. Pokonaj demony, które wydostały się z piekielnego więzienia i zadomowiły się w średniowiecznym Sacra Terra. Każdy z nich uosabia jedną ludzką słabość.

Twoim zadaniem jest znaleźć sposób, aby wysłać je tam skąd przyszły. Zanim rozproszą się po całym świecie. Zagraj i dowiedz się więcej o portalu pomiędzy światami.

Rozpocznij poszukiwanie elementów, dzięki którym zgłębisz tajemnicę. Swoją przygodę przeżyjesz w znakomitych miejscach, m.in. replice Notre Dame, katakumbach, na cmentarzu. Gdy będziesz przemieszczał się przez kolejne zakamarki i stopniowo odkrywał zagadkę, wspierać cię będzie niewinna duszyczka, znana jako Angel. To kim ona jest będzie jedną z szokujących prawd.

Reklama

Każda minuta przybliża cię do rozwiązania tajemnicy. Jeżeli na swojej drodze napotkasz przeszkody - skorzystaj z mapy, która pomoże przy ustalaniu pozycji.

Ta gra to sprawdzian dla wzroku. Masz dobre oczy? Będziesz czerpał przyjemność z każdej minuty. Nie? Nie przejmuj się. Co prawda wiele elementów jest dobrze ukrytych, ale grafiki są jasne i dobrze oświetlone. Jeśli nadal nie możesz znaleźć przedmiotu, istnieje opcja użycia podpowiedzi.

80 lokalizacji, ponad 40 przedmiotów-widm, barwna grafika i nowoczesne animacje - nie będziesz narzekał! Podobno muzyka spowoduje, że po twoim ciele przejdzie dreszczyk...

Kolekcjonerska edycja gry Sacra Terra: Anielska Noc zawiera bonusy, między innymi dodatek w postaci dodatkowego poziomu, szczegółowy przewodnik po grze, różnorodne tapety.

Więcej o grze przeczytasz i pobierzesz ją z tej strony.

Poniżej znajdziecie film prezentujący grę "Sacra Terra: Anielska Noc ":

Weź udział w naszym konkursie i wygraj figurki z postaciami z gier

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy