Ruszyły zapisy na betę Darkspore

Chcesz pobawić się mroczną wersją Spore przed premierą? To załap się na beta-testy. Nie będzie to takie łatwe, ale kto nie próbuje...

Na oficjalnej witrynie Darkspore pojawiły się podstrony, na których można zapisać się do beta-testów. Nie wiadomo, kiedy się one odbędą, lecz premiera samej gry planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, toteż powinny ruszyć w niedługim czasie. Jeżeli chcesz spróbować szczęścia w losowaniu kodów, zajrzyj tutaj: http://darkspore.com/main.php

Jeśli nie uda ci się zdobyć dostępu do bety, to na pocieszenie (marne, ale zawsze jakieś) możesz pobawić się programem Creature Creatore, wydanym w 2008 roku dla Spore'a. Będzie on współpracował również z Darkspore.

Reklama

Darkspore to mroczna kontynuacja docenionej, popularnej gry Spore z 2008 roku, zaprojektowanej przez samego Willa Wrighta, jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży. Będzie to jednakże produkcja o zgoła innym charakterze. Znów będziesz mógł kreować i rozwijać nietypowe stworzenia, lecz tym razem twórcy przygotowują znacznie więcej elementów fabularnych oraz rozwiązań znanych z gatunku RPG (rozgrywka będzie trochę przypominała Diablo). Poza tym będziesz się mógł teraz pobawić również w trybie kooperacji.

Premiera gry ma się odbyć w pierwszym kwartale przyszłego roku, jednak możliwe, że zostanie ona przesunięta. Na pewno wiele zależy od wyników beta testów i od tego, jak wiele będą jej mieli do zarzucenia testerzy.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy