Ruszyły otwarte beta testy Medal of Honor

Dzisiaj, w poniedziałek 4 października, Electronic Arts rozpoczęło otwarty etap beta testów nowej odsłony Medal of Honor. Mogą w nich wziąć udział posiadacze pecetów.

Jeśli chcesz wypróbować Medal of Honor już dziś, udaj się pod ten adres http://sites.amd.com/us/game/games/Pages/medal-of-honor.aspx, aby pobrać klienta gry. Spiesz się, bo co prawda, otwarte testy dopiero się rozpoczęły, jednak potrwają one tylko trzy dni. Zakończą się już 7 października, czyli w najbliższy czwartek.

Electronic Arts o planowanych otwartych beta testach informowało już w ubiegłym tygodniu. Zdecydowało się na taki krok przede wszystkim po to, aby udowodnić wszystkim, że twórcy gry mają szacunek dla wszystkich amerykańskich żołnierzy walczących w Afganistanie (tam rozgrywa się akcja Medal of Honor) i że umieszczenie w niej, w trybie multiplayer, talibów to zabieg, który miał jedynie na celu zwiększenie realizmu.

Reklama

Teraz powód ten stracił na znaczeniu, ponieważ niedługo po tym, jak Electronic Arts zapowiedziało start beta testów, poinformowało, że talibowie ostatecznie zostali wycięci z gry. Znaczy się, wystąpią w niej, ale nie jako talibowie, a jako... "opposing force" (z ang. siła przeciwna).

Jeśli w trakcie beta testów (lub bez udziału w nich) zapałasz do Medal of Honor miłością, przypominamy, że będziesz mógł na być grę już 15 października. Na PC, X360 i PS3.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: testy | otwarte | medal | honor | Medal of Honor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy