Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Runes of Magic: Polska ekspansja trwa

Dwa lata, ponad pięć milionów zarejestrowanych użytkowników, setki tysięcy linijek przetłumaczonego teksu, miliony wykonanych zadań oraz wyeliminowanych potworów. Jednak to nie wszystko.

Firma Frogster ogłosiła, że do wszystkich liczb, na które zapracowali polscy gracze, dojdzie jeszcze jedna. Mianowicie już dzisiaj, to jest 11 października 2011 roku, został uruchomiony trzeci polski serwer darmowego MMO Runes of Magic,

Reklama

Oczywiście to nie koniec niespodzianek. Już teraz do gry mogą wrócić wszyscy ci, którzy obawiali się zbyt dużych zaległości. Dla każdego Frogster przygotował "pakiet powitalny", który na pewno wspomoże w odnalezieniu się w świecie Taboreii - otóż przez pierwsze dni, każdy gracz na nowym serwerze będzie otrzymywał 150% więcej punktów doświadczenia oraz 300% więcej punktów talentu.

Ponadto, jako że polska ekipa Frogster lubi odróżniać się od innych, już 18 października 2011 w sklepie z przedmiotami pojawi się... bigos. Znana wszystkim Polakom potrawa, zagości również w magicznym świecie Runes of Magic dodając wszystkim graczom 50% więcej zdobywanych punktów talentu oraz doświadczenia. Od 23 października 2011 danie to zagości na stałe w sklepie z przedmiotami.

Zespół Frogster obiecuje, że jeszcze niejednokrotnie wszystkich zaskoczy przygotowując wiele specjalnych bonusów tylko dla polskiej społeczności.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje