Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Runes of Magic: Czas na czwarty rozdział!

Od dziś dostępny jest czwarty rozdział gry Runes of Magic. "Lands of Despair" rozbudowuje popularną grę MMO między innymi o cztery nowe, fantastyczne strefy.

Wypełnione są wyjątkowo groźnymi przeciwnikami, czekającymi na ponad 5 milionów graczy na całym świecie. W momencie premiery, do dyspozycji graczy jest zarówno wersja pudełkowa oraz dostępny na oficjalnej stronie gry darmowy klient do pobrania.

Reklama

Z udostępnionego przed premierą trailera "Chapter IV - Lands of Despair" wiemy, że w Taborei panuje niepokój. Mroczny całun opada na Nieprzyjazną Krainę i Czerwone Wzgórza. Sismond - stwór zrodzony z ciemności, pogrąża osady Taborei w chaosie i zniewala lud przy pomocy mrocznej magii i okrutnych sztuczek.

Dla wszystkich, którzy zdecydowali się na kupno wersji pudełkowej, Frogster przygotował wyjątkowy pakiet wirtualnych przedmiotów o wartości 40 zł. Kolejnym bonusem jest wyjątkowy Wierzchowiec - Torex, który przy wprowadzeniu do gry w tym miesiącu, zostaje u gracza na stałe. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze min. Luksusowy Dom z Piwnicą, Zaawansowany Klejnot Księżycowy - Objawienie oraz inne.

Od dziś, gracze mogą też wziąć udział w jednym z naszych premierowych konkursów dla społeczności Runes of Magic - "Kartka z Podróży". Wśród nagród są między innymi wspaniałe myszki do grania firmy Logitech oraz zestawy przedmiotów.

Chapter IV - co nowego?

- Trzecia klasa do wyboru

- Cztery nowe, rozległe strefy

- Poziom maksymalny 67

- Ponad 300 nowych misji

- Dodatkowe miejsce na Wierzchowce i Zwierzątka

- Dwie nowe instancje

- Międzyserwerowe Pola Bitwy

- Nowe runy

- Nowe Potyczki Otwarte

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje