Risen 2 oraz Sacred 3 zapowiedziane

Nadchodzą tłuste miesiące dla wielbicieli erpegów. W przyszłym roku ukażą się m.in. Diablo III czy Dragon Age 2, ale to tylko czubek góry lodowej. Deep Silver właśnie zapowiedziało Risen 2 oraz Sacred 3.

Sacred to hack'n'slash wzorowany nieco na najpopularniejszym reprezentancie tego gatunku, czyli Diablo III. Ostatnia, druga odsłona zbytnio twórcom nie wyszła, ale teraz będzie okazja, by pokazać, że potrafią oni robić doskonałe erpegi z nastawieniem na akcję (czy gry akcji z wyraźnie zarysowanymi elementami RPG, bo i tak można je nazwać). Tym razem za produkcję będzie odpowiadało co prawdad nowe studio, lecz zapewne znajdą się w nim pracownicy, którzy "dłubali" przy poprzednich częściach.

Risen z kolei to produkcja, która powinna przypaść w szczególności graczom lubiącym serię Gothic. Nosi wprawdzie inną nazwę, ale w praktyce można ją nazwać niepisaną kontynuacją.

Reklama

Przedstawiciele Deep Silver nie powiedzieli póki co nic na temat ani jednej, ani drugiej gry, ale takie informacje powinny niedługo ujrzeć światło dzienne. Teraz wiemy na pewno, iż premiery obu produkcji odbędą się dopiero na przełomie 2011 i 2012 roku, a dostępne będą na pecetach oraz... Xboksach 360.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: deep | Diablo III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy