Reklama

Resident Evil 5 z klasyczną kamerą

Dociekliwi gracze odkryli ciekawą funkcję w najnowszym DLC do Resident Evil 5, Lost in Nightmares. Mowa o... klasycznej kamerze.

W zeszłym tygodniu na Xbox Live i PlayStation Network wylądowało kolejne DLC do Resident Evil 5. Lost in Nightmares, bo o nim mowa, jest niejako przysługą od Capcomu dla fanów serii i pozwala na pokierowanie Chrisem Redfieldem i Jill Valentine. Para ta odwiedza posiadłość szefa korporacji Umbrella, co ma nawiązywać do scenerii znanej z pierwszej części Resident Evil.

Okazuje się jednak, że nie tylko na tym kończy się "klasyczność" Lost in Nightmares. Gracze zauważyli bowiem, że wystarczy "porozmawiać" kilka razy z frontowymi drzwiami posiadłości, po czym powinien pojawić się obok znak zapytania, z którym również wchodzimy w interakcję. Gotowe. Od tego momentu można już grać tak, jak przy pierwszym Residencie - z nieruchomą kamerą na stałe ustawioną w każdym pomieszczeń.

Reklama

Lost in Nightmares kosztuje 400 MSP na Xbox Live Marketplace oraz 4,99 Euro na PlayStation Network. W zamian gracze otrzymują około 2 godzin zabawy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy