Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Red Dead Redemption zarobiło 15 mln w weekend

"GTA na Dzikim Zachodzie" przyniosło dochód w wysokości niecałych 15 milionów euro tylko w ciągu pierwszych dwóch dni sprzedaży.

Prawdopodobnie kwota ta byłaby zdecydowanie wyższa, gdyby nie to, że Rockstar zaliczyło sporą wpadkę z dystrybucją gry. Przypomnijmy, że po premierze wiele sklepów narzekało na niewielką liczbę egzemplarzy Red Dead Redemption jaki im dostarczono (niektóre polskie punkty sprzedaży otrzymyło raptem kilka sztuk, a były też takie, które nie dostały ani jednego). Tym bardziej zarobione 15 milionów może cieszyć, bo to dowód na to, jak wielką popularnością cieszy się gra.

Reklama

"Możecie uważać, że straciliśmy na sprzedaży, ale tak naprawdę nie chodzi tutaj o wielkie ilości. W rzeczywistości obecnie gra cieszy się zainteresowaniem, które powinno potrwać do następnego tygodnia" - powiedział Jonathan Hayes z Rockstar.

Red Dead Redemption to jedna z bardziej udanych gier ostatnich miesięcy. W serwisie GameRankings obecnie przy tym tytule widnieje średnia ocen na poziomie 95%, co plasuje ją w czołówce najlepszych produkcji wszech czasów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje