Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Rayman Origins: Niespodzianka - będzie wersja PC!

Jedna z najbardziej kolorowych i najbardziej wciągających gier ubiegłego roku zostanie wydana w wersji na pecety. Potwierdził to właśnie oficjalnie Ubisoft. Premiera odbędzie się już w marcu.

Rayman Origins to jedna z ubiegłorocznych gier, której pecetowcy mogli pozazdrościć konsolowcom. Ale już niebawem ta doskonale oceniana platformówka zostanie wydana także w wersji na komputery osobiste.

Reklama

Premiera pecetowego wydania Rayman Origins będzie miała miejsce 30 marca. Ubisoft zapowiedział, że gra będzie dostępna zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Tę drugą będzie można kupić i pobrać między innymi ze sklepu internetowego Ubisoftu, Ubishopu.

Dobrą wiadomością jest ta o tym, że pecetowy Rayman Origins zostanie pozbawiony DRM-ów. Tego rodzaju zabezpieczenia były w ostatnich miesiącach chyba najbardziej ganioną rzeczą w poczynaniach Ubisoftu. Przez ich zastosowanie bardziej niz piraci poszkodowani byli legalni użytkownicy.

Rayman Origins to jedna z najlepiej ocenianych gier ubiegłego roku. Produkcja Michela Ancela i spółki, wydana na X360, PS3 i Wii, zebrała w portalu Metacritic średnią ocen na poziomie 87-92/100. W naszej recenzji wystawiliśmy jej dziewiątką, a w jej podsumowaniu napisaliśmy: "Platformówka idealna? Cóż, na pewno bliska ideału. Nie spodziewałem się, że tuż po premierach Batmana, Battlefielda czy Skyrima będzie mnie w stanie zachwycić taka gra, jak Rayman: Origins. Jestem absolutnie urzeczony nowymi przygodami Raymana i polecam się z nimi zapoznać każdemu, kto marzy o przeniesieniu się na kilka godzin do innego świata. Pięknego, wesołego i pełnego atrakcji".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje