Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Puchar mistrzów Intel Extreme Masters odwiedzi Łodź

W najbliższą sobotę w ramach trasy IEM Cup Tour puchar mistrzów Intel Extreme Masters zawita do Łodzi, gdzie wystawiony będzie w centrum handlowym Port Łódzki, w tamtejszym salonie sklepu Komputronik.

Będzie to okazja dla mieszkańców centralnej Polski, żeby zobaczyć trofeum, które od lat przechodzi z rąk do rąk wśród najlepszych e-sportowców na świecie.

Reklama

Wszystkich, którzy są zainteresowani wydarzeniem Intel Extreme Masters Katowice, które odbędzie się w dniach 18-20 stycznia 2013 w katowickim Spodku zapraszamy 15 grudnia (sobota) do salonu sklepu Komputronik w centrum handlowym Port Łódzki. Znajdujący się na miejscu przedstawiciel Electronic Sports League udzieli wszystkich informacji w związku zaplanowaną na styczeń imprezą, będzie można również zapoznać się z proponowaną przez sklep Komputronik optymalną konfiguracją komputera do grania.

W czasie trasy IEM Cup Tour puchar Intel Extreme Masters do stycznia odwiedzi galerie handlowe we wszystkich największych miastach Polski promując jedno z największych gamingowych wydarzeń na Świecie i największe, jakie do tej pory miało miejsce w Polsce. Partnerem głównym Intel Extreme Masters są Katowice - Miasto Ogrodów.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje