Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Project X: O krok bliżej rozwiązania zagadki

Och, nie moglibyście po prostu powiedzieć o co chodzi? Studio Obsidian kontynuuje swoje odliczanie do ujawnienia "czegoś nowego", a fani gatunku RPG wstrzymują oddech i już niedługo wyzioną ducha. Co podpowiada nam kolejna (ostatnia?) wskazówka?

Czy tytuł nowej gry studia to Eternity? O tajemniczych wiadomościach na stronie studia Obsidian piszemy od czterech dni, wreszcie zbliżamy się do rozwiązania zagadki. Dzisiejszy tekst (opatrzony oczywiście "jedynką") brzmi następująco: "Ten świat chce nas ściągnąć w dół. To on uczynił z ciebie Obserwatora. Nikt o to nie prosi. A ten ciężar, ta wina, którą chcą zawiesić na mojej szyi - nie musisz tego dźwigać ani kroku dalej. Myślisz, że nie pozwolą nam odpocząć, ale to nie od nich zależy. Nigdy to od nich nie zależało".

Reklama

W kodzie strony ukryte są natomiast następujące słowa: .

Warto zwrócić uwagę na kolejną literkę w kodzie T . X X I T Y. W sieci pojawiła się teoria, że jeśli uznamy, że kropki to samogłoski, a X-y to spółgłoski, odkrywające się tam powoli hasło może brzmieć Eternity czyli Wieczność - co pasowałoby zresztą do symbolu Uroborosa, w który wpisana jest każda cyfra. Czy to tytuł nowej gry studia?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje