Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Project RedLime: Oficjalna zapowiedź na gamescomie?

Project RedLime to tajemniczy projekt studia Starbreeze (twórcy Kronik Riddicka), który najprawdopodobniej będzie kolejną odsłoną kultowej serii Syndicate.

O grze jak dotąd nie słyszeliśmy wiele, jednak nowe plotki, jakie pojawiły się w sieci, sugerują, że zostanie ona oficjalnie zapowiedziana na gamescomie.

Reklama

Tak przynajmniej wynika z wpisu na Twitterze Rickarda Johnsona, odpowiedzialnego w studiu Starbreeze za tworzenie bossów i projektowanie misji w tworzonym dla EA Project RedLime.

"Wspaniała chwila nadchodzi. Zapowiedź gry studia Starbreeze i EA, czyli Project RedLime. Czas spotkać się z mediami" - czytamy w notce zamieszczonej przez Johnsona.

Wpis został bardzo szybko usunięty, jednak co pojawi się raz w internecie, już z niego nie zniknie - redaktorzy fanowskiego portalu PlaySyndicate.de zdołali przechwycić wiadomość, która została najprawdopodobniej przedwcześnie opublikowana.

Jedyną okazją do ujawnienia gry wydają się rozpoczynające się w przyszłym tygodniu targi gamescom w niemieckiej Kolonii. Najprawdopodobniej więc właśnie tam, na konferencji Electronic Arts (która odbędzie się 16 sierpnia o godzinie 16:00), produkcja zostanie oficjalnie zapowiedziana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje