Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Project Eternity - Wersja bez DRM-ów na GOG-u

Kolejny próg finansowy w kickstarterowej zbiórce pieniędzy na powstające RPG Project Eternity został przekroczony - zgromadzono już ponad 1,6 miliona dolarów, co oznacza, że gra trafi na Macintoshe.

Studio Obsidian Entertainment ujawniło też szczegóły dotyczące dystrybucji. Gra trafi m.in. na rodzimy serwis Good Old Games.

Reklama

Przedstawiciele Obsidian Entertainment ujawnili, że Project Eternity sprzedawane będzie nie tylko na Steamie, ale i GOG-u. Ponadto gdy gra się ukaże, osoby, które wsparły projekt i zagwarantowały sobie dostęp do darmowej wersji, będą mogły zdecydować, czy chcą otrzymać edycję z platformy Valve czy usługi CD Projektu.

Warto zwrócić uwagę, że gracze, którzy zdecydują się na zakup Project Eternity na GOG-u otrzymają wersję bez zabezpieczeń antypirackich.

Nie wiadomo jeszcze, czy również wydanie na Macintoshe dostępne będzie w edycji bez DRM-ów, jako że Good Old Games nie wspiera gier wydawanych na komputery Apple'a. Obsidian Entertainment pracuje jednak nad rozwiązaniem tego problemu.

Ujawniono również, że gracze, którzy wsparli Project Eternity kwotą powyżej 140 dolarów gwarantując sobie dostęp do pudełkowej edycji kolekcjonerskiej gry, wezmą również udział w testach wersji beta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje