Reklama

Pro Evolution Soccer 2012: Który piłkarz na okładce?

Zgodnie z obietnicą na trwającym właśnie gamescomie przedstawiciele Konami ujawnili, czym jest tajemniczy projekt myPES, który będzie jednym z "kluczowych elementów" Pro Evolution Soccer 2012. Dowiedzieliśmy się również, kto będzie "twarzą" gry.

Jak ujawnili przedstawiciele Konami, myPES to specjalna aplikacja na Facebooka, za pomocą której gracze będą mogli dzielić się swoimi wynikami - zarówno z meczy rozgrywanych samotnie, jak i w sieci, z innymi użytkownikami tego popularnego serwisu społecznościowego.

Twórcy Pro Evolution Soccer 2012 obiecują, że gracze będą nagradzani za swoją aktywność dostępnymi z poziomu gry bonusami (m.in. za wykonywanie określonych wyzwań). Sama aplikacja będzie mogła zostać połączona z wersją produkcji na PC, X60 i PS3 (wymagane będzie pobranie aktualizacji dostępnej w dniu premiery).

Reklama

Przedstawiciele Konami ujawnili także, że twarzą tegorocznej odsłony piłkarskiej serii firmy został Cristiano Ronaldo, znany piłkarz Realu Madryt. Jego wizerunek pojawi się na pudełkach z Pro Evolution Soccer 2012.

Dowiedzieliśmy się również, że gra w wersji na PSP i PlayStation 2 ukaże się 28 października, natomiast edycja na Wii zadebiutuje 4 listopada. Przypomnijmy, że premiera wydań na PC, X360 i PS3 nastąpi 14 października.

Dowiedz się, który piłkarz pojawi się na okładce konkurencyjnej gry FIFA 12

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje