Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Premiera Torchlight II przesunięta

Pierwsza część Tochlighta w wersji na Xboksa 360 ukaże się na początku marca (o czym pisaliśmy m.in. wczoraj) i właściwie moglibyśmy uznać tę wiadomość za dobrą, gdyby nie to, że w życiu każdy medal ma dwie strony.

Okazuje się, że premiera konsolowego portu wpłynie na debiut prawdziwego sequela "jedynki". Jak poinformowali twórcy, Torchlight II ukaże się później niż pierwotnie planowano.

Reklama

Początkowo Torchlight II miał pojawić się w maju. Max Schaefer, prezes studia Runic Games, w rozmowie z serwisem Digital Spy zdradził jednak, że najprawdopodobniej gra ukaże się dopiero w lipcu. Powód? Prace nad przeniesieniem oryginału na Xboksa 360. Jak mówi: "Powiedziałbym, że projekt wersji na Xboksa 360, wymagający dodatkowej pracy nad interfejsem, nieco nas opóźnił, dlatego też, jeśli chodzi o premierę Torchlighta II, mówimy teraz najprawdopodobniej o lipcu. Będzie to jednak świetna gra. Dokonaliśmy pewnych ulepszeń w kwestiach optymalizacyjnych i technicznych, które początkowo wykonaliśmy w wersji xboksowej, a potem byliśmy w stanie przenieść je do Torchlighta II na PC. Obniżyliśmy czasy ładowania, mamy animacje, które wyglądają trochę lepiej i wszystko wygląda teraz naprawdę dobrze. Torchlight II działa naprawdę płynnie i szybko, jestem więc nim bardzo podekscytowany."

Poniżej możecie zobaczyć fragment rozgrywki z gry Torchlight na konsolę Xbox 360:

Dowiedz się więcej na temat: 360 | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje