Reklama

Premiera Brink tydzień wcześniej

Wydawca gry Brink przyśpiesza datę premiery. Produkcja pojawi się w piątek 13-tego.

W branży gier znamy wiele przykładów na długie opóźnienia premier i czasami lata oczekiwań do momentu aż konkretny tytuł trafi na sklepowe półki. Wydawca Brink, czyli Bethesda Softworks zdecydował się na całkiem odwrotny ruch. Gra pojawi się w Europie 13 maja, a nie tak jak wcześniej planowano 20 maja.

"Produkcja Brink zakończyła się wcześniej niż planowano i nie widzimy żadnego powodu, aby powstrzymywać graczy od położenia rąk na tym świetnym tytule w momencie kiedy jest on gotowy" - tłumaczy zmiany Pete Hines z Bethesdy.

Brink to gra FPS, która przeniesie graczy do roku 2045. Świat przedstawiony przez twórców został zniszczony przez wielką powódź, a ludzie aby przetrwać zamieszkują pływającą metropolię o nazwie The Ark.

Reklama

Niestety nie dla każdego znajdzie się miejsce w tym azylu, ponieważ ilość miejsc przewidziana dla mieszkańców The Ark jest ograniczona. Wybucha więc wojna domowa, a gracz musi zrobić wszystko, aby się ona zakończyła.

Ponadto gra zaoferuje także ciekawie zaprojektowany tryb misji do którego będą mogli w każdej chwili dołączyć nowi gracze (stając po naszej stronie lub wroga).

Brink trafi do sklepów w wersji na PC, Xboksa 360 i PS3. Miejmy jednak nadzieję, że piątek 13 nie okaże się pechowy dla tej produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne