Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prace nad trzecim epizodem Penny Arcade wznowione

Penny Arcade Adventures to stworzona przez Hothead Games podzielona na epizody gra oparta na znanym komiksie internetowym. Początkowo miały ukazać się trzy odcinki, jednak ostatecznie prace nad ostatnim wstrzymano. Na imprezie PAX dowiedzieliśmy się, że nie wszystko stracone - jego produkcję wznowiono.

Jak poinformowano na imprezie PAX Prime, prace nad trzecim epizodem Penny Arcade Adventures zostają wznowione. Stworzeniem ostatniego odcinka gry zajmie się studio Zeboyd Games, znane z takich produkcji, jak Cthulhu Saves the World, czy Breath of Death VII: The Beginning.

Reklama

W grze ponownie pokierujemy Gabe'em i Tycho, natomiast system walki ma nieco różnić się od tego z poprzednich dzieł Zeboyd Games. Oprawa graficzna utrzymana będzie w stylu znanym z 16-bitowców (podobna do tego, co widzieliśmy w Final Fantasy VI), zaś za muzykę odpowiedzialny będzie Alex Mauer.

Trzeci odcinek Penny Arcade Adventures ukaże się w 2012 roku, niestety nie wiadomo na jakich platformach. Twórcy gry twierdzą jednak, że chcą ją wydać na "tylu, ilu się da". Więcej informacji o produkcji mamy poznać na imprezie PAX East.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje