Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prace nad Serious Sam III trwają

Już od dawna wiemy, że historia Poważnego Sama ma doczekać się kontynuacji.

Jednak tak długo nie mówiono nic na ten temat, iż zaczęliśmy się obawiać najgorszego.

Reklama

Na szczęście rzeczywistość wygląda inaczej - Serious Sam III nadal powstaje i w przyszłości (bliższej czy dalszej, nie pytajcie, bo nie wiemy) na 99% się go doczekamy. Na temat produkcji wypowiedział się Alen Ladavac, współzałożyciel studia twórców, Croteam.

Przede wszystkim Ladavac potwierdził, że prace nad grą trwają, a w drugiej kolejności zapowiedział, iż będzie ona działać na tej samej technologii, co dwie pierwsze części serii, jednak od premiery dwójki została ona znacząco usprawniona. Ponoć nie ma obaw, że Serious Sam III będzie odstawał od współczesnych strzelanin, przede wszystkim dlatego, iż mająca kilka lat technologia jest nieustannie rozwijana.

Serious Sam III ma się cechować podobnym klimatem do tych znanych z pierwszych dwóch części. W grze pełno będzie charakterystycznego poczucia humoru i ironii. Sam... Sam się nie zmieni i nadal będzie ogromniastym dowcipnisiem, który nade wszystko uwielbia giwery.

Ladavac zdradził, iż powstały już niektóre etapy, które prawdopodobnie trafią do ostatecznej wersji gry, jednakże póki co twórcy nie mogą zaprezentować ani kawałka z rozgrywki. Poza tym oznajmił, że niewykluczone jest wydanie dema przed premierą "pełniaka".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje