Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prace nad filmem Return to Castle Wolfenstein wstrzymane

Prace nad filmem Return to Castle Wolfenstein zostały wstrzymane.

Na szczęście tylko tymczasowo, do końca strajku hollywoodzkich scenarzystów. Serwisowi SCI FI Wire udało się zamienić słowo z Rogerem Avary, reżyserem i twórcą scenariusza. Oto, czego się dowiedzieliśmy:

Reklama

"Skrypt jest już prawie ukończony i jestem z niego dumny. Wszystko inne, włączając w to datę produkcji i tego rodzaju sprawy, nie mogą być ustalone zanim to wszystko się nie skończy. W pełni popieram ten strajk" - powiedział Avary.

Mówiąc o samym filmie, reżyser zdradził, że będzie on opierać się na Castle Wolfenstein, grze, która zadebiutowała na rynku w roku 1981. Kinowa produkcja ma stylistycznie przypominać stare filmy o II wojnie światowej, w których bohaterom powierzano do wykonania istotną misję. W odróżnieniu od nich w Return to Castle Wolfenstein znajdą się również potwory i nie zabraknie w nim scen charakterystycznych dla horrorów.

Warto dodać, że Avary już wcześniej pracował przy adaptacji gry na potrzeby filmu, współtworząc scenariusz do dobrze przyjętego Silent Hill.

Według informacji zamieszczonych na łamach serwisu filmowego IMDb, Return to Castle Wolfenstein trafi do kin w 2010 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Castle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje