Reklama

Powstanie film na podstawie Myst?

Temat ten był już poruszany dziesiątki razy i nigdy nie doczekał się szczęśliwego zakończenia w postaci wejścia filmowej adaptacji serii Myst na ekrany kin. Ale...

To wcale nie znaczy, że w końcu tego happy-endu nie zobaczymy. Najświeższe plotki głoszą, że Adrian Vanderbosch oraz Isaac Testerman z Mysteria Film Group w końcu znaleźli sponsorów, którzy wyłożą pieniądze na produkcję filmu na podstawie przygodowej serii Myst. Mają być nimi Roserock Films oraz Gran Via Productions.

Adrian Vanderbosch są fanami serii Myst i walczą o jej filmową adaptację już od kilku lat. Niestety ich starania do tej pory nie przyniosły pożądanych rezultatów, ale jeśli plotka okaże się prawdą, to realizacja obrazu powinna przebiec szybciej niż może się nam wydawać.

Reklama

Producenci filmu Myst już myślą nad tym, jaki on powinien być. Na ten moment wiemy, iż chcą wykorzystać w nim motywy nie tylko z gier, lecz również z książek, które powstały na ich podstawie (łącznie ukazały się trzy powieści).

Pierwsza gra z serii Myst ukazała się w 1995 roku, a ostatnia w 2005 roku. To ciekawe, że po tak długim czasie są jeszcze ludzie, którym zależy na tym, aby powstał film na podstawie tych - doskonałych, bądź co bądź - przygodówek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy