Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstaje MMO w świecie Fable?

Lionhead, które obecnie pracuje nad Fable: The Journey, specjalną odsłoną sztandarowej serii studia szykowaną z myślą o Kinekcie, poszukuje ludzi do swojego nowego projektu.

Jest to jednak spora niespodzianka - ekipa Petera Molyneux rozgląda się za kandydatem mającym doświadczenie w sieciówkach. Fable MMO nadchodzi?

Reklama

Na stronach Microsoftu pojawiło się ogłoszenie, w którym studio Lionhead szuka doświadczonego głównego programisty, który miałby pełnić "kluczową rolę w pracach nad niezapowiedzianą jeszcze grą". Na razie wygląda to, jak standardowa oferta. Zastanawiająca jest jednak jej dalsza część.

"Idealny kandydat to ktoś, kto lubi grać w gry MMO i ma ogromne doświadczenie w pracach nad sieciowymi światami. Jego rola koncentrować się będzie na stworzeniu wysokiej jakości architektury sieciowej na potrzeby projektu, zadbanie o bezpieczeństwo i wsparcie aktualizacji wydawanych po premierze oraz implementacja nowych funkcji na serwerze" - czytamy w ogłoszeniu.

Wygląda więc na to, że sir Peter Molyneux postanowił zamienić Fable IV na MMO. Niewykluczone jednak, że będzie to zupełnie nowy projekt. Oby nie była to gra na Facebooka...

Aion od nowego roku będzie darmowy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje