Reklama

Powstaje kolejna gra z Geraltem z Rivii w roli głównej?

Przedstawiciel CD Projekt RED zdradził właśnie, że polskie studio ma w zanadrzu jeszcze jeden projekt związany z marką Wiedźmin.

Czyżby szykowała się nowa odsłona, czy jedynie dodatek do drugiej części? W tej chwili CD Projekt RED jest zajęte tworzeniem konwersji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów w wersji na Xboksa 360, ale mimo wszystko zdolni programiści CDP RED robią prawdopodobnie jednocześnie kolejną produkcję opartą na znanej marce.

"Cały czas mamy jeszcze przed sobą jeden duży tytuł związany z marką Wiedźmin" - mówi Jan Bartkowiak w wywiedzie dla dziennikarzy portalu Gamespot. "Nie mogę zdradzić, czy będzie to Wiedźmin 3, czy coś innego pokrywającego się z historią opowiedzianą w grze, ale z pewnością w przyszłości ukaże się coś nowego" - dodaje.

Reklama

W tej chwili więc możemy jedynie spekulować na temat nowego projektu. Prawdopodobnie na trzecią część raczej fani Geralta nie mają co liczyć, ponieważ od pojawienia się drugiej odsłony minęło zbyt mało czasu, aby CD Projekt RED zdążyło przygotować coś całkiem nowego. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że już niebawem pojawi się dodatek do gry, rozszerzający historię przedstawioną w ostatniej odsłonie Wiedźmina.

Z kolei już na początku tego roku Wiedźmina 2 dostaną także posiadacze konsoli Xbox 360. Wcześniej gra była zarezerwowana jedynie dla PC. Czy warto czekać na tę produkcję w nowej odsłonie? Ci, którzy nie mieli okazji zagrać, z pewnością będą mieli niebawem dobry pretekst, aby nadrobić zaległości.

"Na Wiedźmina 2: Zabójców Królów należy patrzeć jak na grę może nie przełomową, ale rewelacyjną. CD Projekt RED nie nawaliło w żadnym aspekcie, oferując nam przygodę, jakiej jeszcze chyba nie przeżyliśmy. Jak dla mnie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to coś, co będę pamiętał przez długie lata" - twierdzi nasz redaktor w podsumowaniu recenzji Wiedźmina 2.

Jaką ocenę wystawił? Sprawdź to czytając pełną recenzję gry. Zapewniamy, że takie noty zdarzają się bardzo rzadko, a tym bardziej w przypadku polskich produkcji.

Dowiedz się, na ilu płytach wydany zostanie Wiedźmin 2 w wersji na konsolę Xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama