Polskie RPG z poślizgiem

Two Worlds II miał trafić do sklepów w tym tygodniu. Ale, jak się domyślacie, nie trafił. A kiedy to zrobi? Dopiero w przyszłym miesiącu...

Kontynuacja RPG-a rodzimego studia Reality Pump miała być gotowa już we wrześniu i mieliśmy w nią zagrać jeszcze w tym tygodniu. Jednak produkcja zaliczy opóźnienie, o którym poinformował serwis Joystiq - jego redaktorzy dowiedzieli się, iż Two Worlds II ukaże się w Stanach Zjednoczonych 5 października. Europejskiej daty premiery nie podano, ale pewnie będzie ona miała miejsce, tak jak wcześniej planowano, trzy dni po amerykańskiej.

W Polsce grę ma wydać warszawski CD Projekt, który potwierdził, że producent zaliczył obsuwę, jednak nie podał do wiadomości polskiej daty premiery. Przedstawiciele firmy zapewniają jednakże, iż powinna się ona odbyć dokładnie wtedy, kiedy w pozostałej części Europy, czyli prawdopodobnie wspomnianego 8 października.

Reklama

Trudno, trzeba będzie poczekać dłużej. W międzyczasie można zamówić grę przedpremierowo albo przynajmniej zacząć zbierać środki na dzień polskiej premiery. Przypomnijmy, że Two Worlds II w wersji na PC będzie kosztowało niecałe 100 zł, a w wydaniu na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 - 70 zł więcej. Pecetowcy mogą też kupić wydanie kolekcjonerskie, za kwotę niecałych 180 zł.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy