Polska premiera nail'd jednak w tym roku

Ptaszki ćwierkały o tym już od kilku tygodni, lecz dopiero teraz mamy oficjalne potwierdzenie tego, że nail'd od Techlandu trafi do polskich sklepów jeszcze w tym roku.

Techland od początku chciał zdążyć z premierą nail'd w 2010 roku, jednak sporo w tej kwestii zależało od zachodniego wydawcy. Przez długi czas wydawało się, iż zagramy w niego dopiero na początku przyszłego roku, ale w pewnym momencie pojawiła się nadzieja. I koniec końców uda się wydać tę ścigałkę jeszcze w 2010 roku, a dokładnie 3 grudnia.

To już oficjalne i pewne jak bum-cyk-cyk. Techland rozesłał dzisiaj wiadomość o dopalaczach, jakie pojawią się w nail'd (uprzedzam - nie mają one nic wspólnego z ostatnią, głośną aferą i nie zostaną zdelegalizowane). Napisał o niej poza tym, iż premiera gry odbędzie się na początku grudnia. A dokładna data pojawiła się na stronie internetowej Techlandu.

Reklama

Zachodni wydawca nail'd, niemiecka firma Deep Silver, nie chciał, aby tytuł ten pojawił się w Polsce w tym roku, bo wyprzedziłby tym samym premierę europejską i amerykańską, która będzie miała miejsce dopiero 4 lutego przyszłego roku. Na szczęście w końcu udało się przekonać Niemców do tego, żeby potraktować Polaków w specjalny sposób.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy