Reklama

Plotka: Uwe Boll sfilmuje Wiedźmina?

Czarny dzień w historii polskiej myśli programistycznej i kinematografii - "uwielbiany" przez graczy reżyser Uwe Boll zapowiedział na swoim profilu na Facebooku, że zabiera się do pracy nad nowym projektem. Noszącym znany nam skądinąd tytuł... The Witcher.

Co prawda Boll przyznaje, że nie ma jeszcze podpisanej umowy na wykorzystanie licencji gry The Witcher/Wiedźmin, ale jak twierdzi rozmowy z CD Projekt RED są na "bardzo zaawansowanym etapie", a jego wizja filmowej adaptacji przygód Geralta ponoć "wywarła duże wrażenie na twórcach gry".

Produkcja miałaby ruszyć jeszcze przed wakacjami, a Uwe, znany z szybkiego tempa pracy, przewiduje, że uda mu się skończyć film "w pierwszym kwartale 2011", a więc równo z premierą gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Takie tempo ma mu ponoć zagwarantować to, że ma już ponoć odtwórców głównych ról, których jednak nie chce jeszcze ujawnić.

Reklama

Ruszyła już strona, na której można podpisywać się pod petycją skierowaną do Uwe Bolla, w której sygnatariusze domagają się, by porzucił swoje plany. Możecie ją znaleźć pod tym adresem: www.petitiononline.com/wiesmak/petition.html - podpisujcie się, bo na razie frekwencja jest słaba.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy