Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Planetside 2 dynamicznie się rozrasta

W aktualnie trwających beta testach Planetside 2 gracze mogą walczyć na razie na jednym kontynencie.

W Sony Online Entertainment trwają jednak prace nad kolejnym, a niewykluczone, że w planach jest jeszcze trzeci, aczkolwiek ten pojawi się dopiero po premierze.

Reklama

John Smedley, jeden z pracowników SOE, zajmujący się sieciowym shooterem, ujawnił na oficjalnym forum gry kilka szczegółów dotyczących nowej produkcji: "Pracujemy również nad kontynentem Esamir. Prace zbliżają się do końca i jest naprawdę niesamowity, a rozgrywka na nim będzie zupełnie inna niż na Indarze. Po zakończeniu prac wrócimy do Amerisha. Prace nad nim zajęły nam więcej czasu niż sądziliśmy, więc możliwe że udostępnimy go dopiero po premierze gry. Pracujemy nad tym, lecz musimy poradzić sobie z kilkoma wąskimi gardłami, poza tym chcemy sprawdzić jak wygląda rozgrywka na dwóch pozostałych kontynentach, zanim podejmiemy decyzję o trzecim".

Premiera Planetside została zapowiedziana na listopada tego roku. Wszystko wskazuje na to, że termin ten zostanie dotrzymany, co oznacza, że już za kilka tygodni otrzymamy jedną z najciekawszych sieciowych strzelanek, tworzonych z myślą wyłącznie o komputerach PC.

Darmowa produkcja wspierająca system mikropłatności jest już drugą odsłoną popularnej serii MMOFPS-ów Sony. Akcja Planetside 2 osadzona w futurystycznym uniwersum.

Gra pozwala wcielić się w przedstawiciela jednej z trzech frakcji, wybrać odpowiednią dla siebie klasę postaci i walczyć na ogromnych mapach przy użyciu nowoczesnych czołgów i maszyn latających.

Fuse: Pierwsze informacje o grze Insomniac Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje