Pierwszy dodatek do Snipera już dostępny

CITY interactive wypuściło pierwsze DLC do swojego najnowszego przeboju (piszemy to bez drwin) - Sniper: Ghost Warrior.

Jest ono dostępne na razie tylko na PC, ale lada moment pojawi się też wersja na Xboksa. To DLC do Sniper: Ghost Warrior to niestety nic więcej, jak tylko map pack, przygotowany dla graczy w multiplayera. Po jego pobraniu będziesz mógł bawić się na pięciu całkiem nowych mapach. Twórcy obiecują w opublikowanym zwiastunie, iż są one większe niż w pierwowzorze i pozwalają na oddawanie strzałów ze znacznie większych odległości.

W zależności od mapy, będziesz musiał albo zakradać się do wrogów, albo trafisz na otwartą przestrzeń, na której czeka cię ostre strzelanie z karabinów snajperskich. Jeśli spodobał ci się multiplayer w Sniper: Ghost Warrior, na pewno będziesz zadowolony.

Reklama

Na razie DLC jest dostępne tylko na komputerach osobistych. Kupić i pobrać je można przez platformę Steam. Xboksowcy będą musieli jeszcze trochę poczekać - nie wiadomo jak długo, lecz twórcy obiecują, że dodatek powinien trafić do Xbox Live lada moment.

A sam Sniper nadal radzi sobie świetnie w Wielkiej Brytanii. W ostatnim tygodniu znalazł się na 3 miejscu wśród najlepiej sprzedających się tytułów na PC oraz na 6 pozycji wśród najpopularniejszych produkcji na Xboksa 360. To świetny wynik, i do tego należący do Polaków!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy