Reklama

Pierwsze konkrety na temat nowego Bonda

W końcu Activision oficjalnie potwierdziło wcześniejsze plotki i zapowiedziało nową grę z Jamesem Bondem.

James Bond 007: Blood Stone powstaje w studiu Bizarre Creations i - zgodnie z tym, co wiedzieliśmy wcześniej - skupi się na jeździe samochodami. Choć nie tylko...

W roli agenta 007 ujrzymy Daniela Craiga, znanego z ostatnich filmów z Bondem. Towarzyszyć mu będzie piosenkarka Joss Stone, która wcieli się w nową dziewczynę Jamesa. Nagra ona także główny motyw muzyczny gry - piosenkę I'll Take It All napisaną przez Dave'a Stewarta z zespołu Eurythmics. Na ekranie monitorów i telewizorów pojawi się również Judi Dench, jako M. Scenariusz produkcji zostanie ponoć napisany przez Bruce'a Feirsteina, scenarzystę "GoldenEye", "Jutro nie umiera nigdy" oraz "Świat to za mało".

Reklama

James Bond tym razem (tym razem, ech...) będzie musiał ujawnić międzynarodowy spisek. W tym celu uda się m.in. do Aten, Bangkoku, Monaco oraz Istambułu. Choć James Bond 007: Blood Stone w głównej mierze skupi się na jeździe samochodem, od czasu do czasu agent Jej Królewskiej Mości będzie musiał opuścić auto i zmierzyć się w bezpośredniej walce z przeciwnikami. Nie zabraknie strzelanin w widoku trzecioosobowym i krycia się za osłonami. Do tego twórcy szykują szesnastoosobowy tryb multiplayer.

"James Bond 007: Blood Stone oddaje kinową intensywność filmów o Jamesie Bondzie poprzez wciągnięcie graczy w intrygujący spisek, który wymaga od nich myślenia i działania, jak Bond" - twierdzi David Pokress z Activision.

James Bond 007: Blood Stone ma ukazać się na PC, X360, PS3 i NDS (za ostatnią z wersji odpowiedzialne ma być studio n-Space). Niestety, data premiery jest nieznana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje