Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwsze DLC do Dragon Age II zapowiedziane

Nie ma to jak zapowiadać dodatek do gry, która ukaże się dopiero za dwa miesiące. No, ale najwyraźniej "Elektronikom" się śpieszy.

Electronic Arts i BioWare wyjawiły pierwsze informacje na temat premierowego dodatku (a właściwie to mikrododatku) do Dragon Age II, który będzie nosił tytuł Książę na wygnaniu (w oryginale - The Exiled Prince).

Reklama

Co chyba najważniejsze, będzie on darmowy. Ale nie dla wszystkich - tylko dla tych, którzy zamówią grę w pre-orderze, czyli do 11 stycznia. Jeżeli tego nie zrobisz, za Księcia będziesz musiał zapłacić 7 dolarów, czyli około 20 złotych. Niewiele, ale chyba lepiej byłoby mieć to samo za darmo, prawda?

A co w samym dodatku? Póki co wiemy tylko, iż jego głównym bohaterem będzie tytułowy książę imieniem Sebastian, który dowiaduje się, że jego rodzina została zamordowana, po czym wpada w furię i udaje się w świat, by ją pomścić. Ani Electronic Arts, ani BioWare nie zdradziło nic więcej.

Dragon Age II jest dostępny w ofercie przedpremierowej już od kilku tygodni. Jeśli zdecydujesz się zamówić go do 11 stycznia, staniesz się posiadaczem specjalnej wersji - BioWare Signature Edition, w skład której wejdą również inne, mniejsze dodatki (np. dodatkowa broń i pancerz).

Poniżej zwiastun Księcia na wygnaniu:

Premiera Dragon Age II już 11 marca, na pecety i konsole (X360 i PS3).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje