Reklama

Peter Molyneux wesprze Electronic Arts?

O nowej wersji kultowego Syndicate plotkuje się już jakiś czas - i wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że projekt ten zostanie ujawniony na najbliższych targach E3 w czerwcu.

Peter Molyneux, projektant oryginału zwraca się do twórców nowej wersji (to najpewniej studio Starbreeze) słowami: "Hej, mogę wam pomóc".

Ta "otwarta odezwa" miała miejsce na łamach portalu CVG, w wywiadzie, jakiego Molyuenux udzielił. Jak mówi: "To wspaniałe uczucie, gdy coś, co stworzyłeś, nabiera nowego życia lub znaczenia. Ale kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem, pomyślałem: Mam nadzieję, że zaproszą mnie do siebie, żebym mógł spędzić z nimi dzień i opowiedzieć o tym, co moim zdaniem czyniło z Syndicate tak specjalną grę".

Reklama

"EA to mądrzy ludzie i na pewno nieźle to wymyślą, ale czuję się jak rodzic, który patrzy jak jego dziecko dorasta i zaczyna coś robić i chcę mieć w tym jakiś udział. Tak było z Populousem na DS-a - to była porządna gra, ale gdyby porozmawiali ze mną na początku 10 minut byłaby naprawdę świetna. Zatem EA - zadzwońcie do mnie!" - dodaje Molyneux.

Oby zadzwonili...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy