Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pecetowy Assassin's Creed będzie lepszy?

Co prawda, pecetowi gracze musieli czekać na grę znacznie dłużej niż konsolowcy, jednak twórcy obiecują, że było warto.

Jeżeli obawiałeś się, iż Assassin's Creed: Brotherhood na PC będzie tylko portem z wersji na Xboksy i PlayStation, to nie masz się czego obawiać. David Coulombe z Ubisoftu obiecuje, że edycja komputerowa jest pełnoprawną grą, a nie tylko przeróbką.

Reklama

Coulombe przyznaje, że po wydaniu Assassin's Creed: Brotherhood na konsole autorzy gry mieli trochę więcej swobody przy opracowywaniu wersji pecetowej. Dzięki temu mogli dopracować niektóre z elementów, jak również poprawić błędy, które były obecne w rozgrywce na X360 i PS3. Udało się między innymi poprawić grafikę, która na PC powinna prezentować się o wiele lepiej niż na konsolach.

Są też pewne niedogodności w pracach nad wersją pecetową, czego Coulombe nie zamierza ukrywać. Ma tutaj na myśli fakt, że grę trzeba dostosować do różnych konfiguracji sprzętowych. Przyznaje jednak, iż dzięki temu można ją zoptymalizować w sposób niemożliwy w przypadku konsol.

Assassin's Creed: Brotherhood pojawi się na PC pod koniec pierwszego kwartału. Na dokładną datę premiery trzeba jeszcze poczekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje