Reklama

PC Gamer: "GTA IV [...] wkrótce na PC"

Tematem z okładki lipcowego numeru magazynu PC Gamer w Malezji jest... Grand Theft Auto IV, które pojawiło się pod koniec kwietnia na X360 i PS3.

Tym razem jednak to nie edycja na platformy Microsoftu i Sony wzbudza wielkie zainteresowanie, gdyż pod logo gry znajduje się dość jednoznaczny napis.

Odkąd studio Rockstar Games oficjalnie zapowiedziało czwartą odsłonę cyklu Grand Theft Auto wyłącznie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, rozpoczęły się wszelakiej domysły i spekulacje na temat edycji na komputery osobiste. Włączając w to również znane i (nie)lubiane komentarze pod recenzjami GTA IV o treści "a będzie na PC?".

Autorzy przygód Niko Bellica twierdzili, że gra nie doczeka się konwersji. Czy był to zwykły chwyt marketingowy? Prawdopodobnie tak, gdyż okazuje się, że ostatecznie "czwórka" ma wielkie szanse pojawi się na pecetach. Wszystko za sprawą nowego numeru malezyjskiego wydania magazynu PC Gamer, którego tematem z okładki jest właśnie Grand Theft Auto IV. Pod tytułem gry jest napisane czarno na białym "obecnie na konsolach, wkrótce na PC".

Reklama

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na reakcję firmy Rockstar Games.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje