Reklama

Pamięć bywa zawodna. Czy poznasz swoją przeszłość?

W pierwszej części trylogii Upadek: Separacja poznajemy mężczyznę, który stracił pamięć, budzi się w nieznajomym zniszczonym miejscu - starożytnych azjatyckich ruinach.

Bohater niewiele pamięta, zaledwie to kim jest - ma na imię John i to, że ma rodzinę. Potrzebuje się do niej dostać. Udaje mu się uwolnić od pięknych, ale niebezpiecznych antycznych klimatów, ale los kieruje go przeciwlegle - na 13-te piętro wielkomiejskiego biurowca. Jak dokładnie się tam znajdzie? Co łączy te miejsca?

Rozpoczynamy rozgrywkę - znajdujemy się w podziemiach, w trakcie prób zrozumienia sytuacji zaczyna dzwonić telefon. W słuchawce tajemniczy męski głos daje nam wskazówki. To prawie tak, jakby John, jeśli jest to jego prawdziwe imię, był tajnym agentem lub szpiegiem. Nie ma innego wyboru, trzeba podążać za instrukcjami, w nadziei, że doprowadzą do rodziny.

Reklama

Seria Upadek to przede wszystkim gry przygodowe oparte na regule wskazywania elementów (tzw. point-and-click). W Rekonstrukcji przydatne w rozwiązywaniu zagadek przedmioty znajdziesz nie tylko w pomieszczeniach gospodarczych czy w biurze, ale również na tarasie widokowym, przy basenie. Masz przed sobą 2 różne poziomy trudności - normalny i przygodowy. W pierwszym przypadku: zagadki ustawione są na łatwym poziomie, przyciski 'wskazówka' oraz 'pomiń' odnawiają się szybciej, pomoce są uwydatnione. W trybie przygody: zagadki są ustawione na absorbującym poziomie, przyciski pomocnicze ładują się wolniej, tryb nawigacji jest ustawiony na widok 360 stopni.

Mocną stroną tytułu jest grafika i oprawa muzyczna, możesz dowolnie ustawiać głos i efekty dźwiękowe. Gra jest bogatsza niż jej poprzednik. Druga części historii Johna jest urozmaicona o mini-gry. Do rozgrywki wbudowany też został wielowarstwowy system podpowiedzi, aby móc utrzymać bohatera na dobrej drodze i pomóc mu odnaleźć osobowość.

Główne cechy gry:

- dodatkowe mini-gry

- przewodnik

- realistyczna grafika

- 2 tryby nawigacji

Nie wiesz czy ten typ rozrywki cię interesuje? Trylogia Upadek: Rozdział 2 - Rekonstrukcja jest grą, którą możesz sprawdzić przed zakupem. Pobierz bezpłatne demo gry.

Poniżej trailer gry Trylogia Upadek: Rozdział 2 - Rekonstrukcja:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje