Ogniem i Mieczem nie tylko dla polskich graczy

Wychodzi na to, że autorzy Mount & Blade szykują Ogniem i Mieczem dla zachodnich graczy.

Mount & Blade: With Fire & Sword to tytuł pod jakim już niedługo ukaże się nowa gra od studia Taleworlds. Tytuł brzmi znajomo, podobnie jak założenia rozgrywki. Jednak nie jest to ten sam produkt jaki znamy w Polsce pod nazwą Mount & Blade: Ogniem i Mieczem! Już teraz wiemy, że będzie to zupełnie inna produkcja. No, przynajmniej od strony technicznej.

Zapowiada produkcja odróżnia się od Ogniem i Mieczem przede wszystkim wykorzystanym silnikiem gry. W jej przypadku będziemy mieli do czynienia z nieco nowszym enginem z gry Mount & Blade: Warband. Na ten moment nie wiadomo jak duże wprowadzi to zmiany w tym, co autorzy zaserwowali nam w "polskim" Mount & Blade: Ogniem i Mieczem. Być może "zachodnia" edycja gry będzie opierała się na tym samym, jedynie w nowej oprawie?

Reklama

Rzeczą, która na pewno będzie łączyć oba wymienione wyżej tytuły będzie twórczość Henryka Sienkiewicza. W obu przypadkach będziemy mieli styczność z postaciami i wydarzeniami związanymi z jego twórczością. Powinno to nas cieszyć, gdyż w jakimś stopniu zawsze wpłynie to na promowanie naszej historii i kultury.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: płomień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy