Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Oficjalny start gry Spiral Knights

Możecie już tworzyć konta w Spiral Knights - darmowej sieciowej grze typu hack'n'slash autorstwa Three Rings, którą wydano pod banderą SEGI.

Wypełniony bajkowymi sceneriami i sześciennymi galaretkami świat Cradle stoi przed wami otworem.

Reklama

Jak wspominałem, uczestnictwo w grze nie wymaga żadnych opłat. Po utworzeniu konta (lub spięciu go z profilem na Facebooku, co jest szybsze i prostsze) możecie skonstruować własnego ludzika i ruszać na podbój wirtualnego, wciąż ulegającego przemianom, świata. Niestety, możliwości majstrowania w wyglądzie rycerza są dość ubogie, szczególnie w porównaniu do tego, co widzieliśmy chociażby w DC Universe Online.

Sterowanie nie jest zbyt skomplikowane - wystarczy nam jedynie sprawna myszka lub pad. Ekwipunek usprawnimy w miarę upływania czasu gry lub dzięki nabytej (za prawdziwe dolary od producenta bądź za wirtualną walutę od innych graczy) Crystal Energy. Nie zabrakło też różnych opcji craftingu.

Bawić możemy się zarówno w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi, których w ekipie może znaleźć się maksymalnie troje. Ponadto gracze mogą łączyć się w gildie. Rejestrować się i pobrać grę możecie na oficjalnej Spiral Knights.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje