Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy Tomb Raider osadzony w Japonii?

Takie rewelacje dopłynęły do nas właśnie z magazynu PC Gamer. Co prawda jego redaktorzy otwarcie piszą, że to tylko plotki, jednak miejmy się na baczności - w kolejnym Tomb Raiderze rzeczywiście możemy wylądować w Kraju Kwitnącej Wiśni!

Po raz pierwszy wzmianki na temat osadzenia dziewiątej części serii Tomb Raider w Japonii znalazły się w sieci około rok temu. Wtedy napisał o tym mało znany serwis internetowy Four Player Co-Op. Teraz podobne informacje powtórzyło o wiele bardziej wiarygodne źródło, a mianowicie wiodące czasopismo PC Gamer.

Reklama

W jego najnowszym numerze, a dokładnie w dziale poświęconym branżowym plotkom i ploteczkom, znalazła się wzmianka, że akcja Tomb Raider 9 zostanie osadzona na bliżej nieokreślonej japońskiej wyspie.

Co więcej, charakter rozgrywki w kolejnych przygodach Lary ma być sandboksowy. To znaczy, że to od ciebie będzie zależało, co w danej chwili zrobisz - czy pójdziesz w to miejsce, czy w inne, a także czy rozwiążesz daną zagadkę w taki sposób, a może w inny. To byłaby rewolucja w skali całej serii, która do tej pory była do bólu liniowa.

Czy powyższe plotki się sprawdzą? Niestety, nie dowiemy się prawdopodobnie zbyt szybko. Nikt, kto coś może wiedzieć na temat nowych przygód Lary, nie kwapi się, aby powiedzieć coś oficjalnie w tej sprawie.

Dowiedz się więcej na temat: plotki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje