Reklama

Nowy Driver i Ghost Recon przed kwietniem 2011

Częścią Ubisoftowego "wysypu informacji" było również ogłoszenie szerszych planów na rok fiskalny 2011 - czyli okres od kwietnia 2010 do marca 2011.

Będzie w co grać.

W ciągu tego 12-miesięcznego okresu ukażą się m.in. takie gry, jak wspomniane już Tom Clancy's Splinter Cell Conviction, R.U.S.E., oraz "kolejny epizod Assassin's Creeda", zapowiedziany na maj 2010 Prince of Persia: Zapomniane Piaski, a także - i to w pewnym sensie nowe informacje - "nowa gra z serii Ghost Recon" (o której wcześniej już się mówiło) oraz Driver (kolejna część słynnej serii samochodówek, najprawdopodobniej nowe otwarcie serii, informacja prasowa nie podaje bowiem żadnego podtytułu) oraz Raving Rabbids 4 (być może nie tylko na Wii).

Reklama

Co więcej Ubisoft zamierza w tym okresie "zapowiedzieć inne nowe marki i innowacje": czyli, co podpowiada nam intuicja - gry na Natala, zapewne coś związanego z uniwersum Might & Magic, być może powrót do koncepcji Beyond Good & Evil 2 (choć to ostatnie, to raczej tylko nasze marzenia...).

Ciekawym komentarzem do tego newsa może być ubiegłoroczna informacja o planach Ubisoftu na rok fiskalny 2010 (czyli ten, który kończy się w marcu). Firma zarzekała się w nim, że do marca 2010 zagramy w Tom Clancy's Splinter Cell Conviction i Ghost Recon 4. Historia, jak widać, lubi się powtarzać...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy