Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy Counter-Strike nie zostanie uproszczony

Gdy Valve zapowiedziało, że Counter-Strike: Global Offensive trafi także na konsole i będzie posiadać specjalny tryb dla "każuali", gracze zaczęli się obawiać, że twórcy gry ją uproszczą względem poprzednich części.

W jednym z wywiadów przedstawiciele studia zapewnili jednak, że nic takiego nie będzie miało miejsca. W rozmowie z serwisem Gamasutra Chet Faliszek, scenarzysta w Valve, zapewnił, że Counter-Strike: Global Offensive nie będzie uproszczone ze względu na to, że zostanie wydane także na konsolach.

Reklama

"Przenosząc Counter-Strike'a na Xboksa 360 i PlayStation 3 chcemy się upewnić, że go nie uprościmy. Gra pozwoli wciągnąć się nowym graczom w trybie Casual, ale nie zapomina o najlepszych" - mówi Chet Faliszek.

"Jeśli myślisz, że dobrze grasz na swoim kontrolerze na tyle, by nadążyć za szybkością klawiatury i myszy, wtedy sobie poradzisz. Jeśli nie, po prostu zmierzysz się z ludźmi o podobnym poziomie. Planujemy wprowadzić zmiany, które dodadzą głębi doświadczonym graczom bez komplikowania rozgrywki tym słabszym" - dodaje scenarzysta z Valve.

Przekonaj się, w jaki sposób nowy Counter-Strike ma połączyć wszystkich miłośników serii

Dowiedz się więcej na temat: Valve

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje