Reklama

Nowy Bond zapowiedziany

Wytwórnia filmowa MGM poinformowała, iż w przyszłym roku na ekranach kin pojawią się nowe przygody Jamesa Bonda. Trafią one także na komputery i konsole.

Prace nad filmem z udziałem Daniela Craiga rozpoczną się pod koniec bieżącego roku, a ich efekt zobaczymy w kinach dokładnie 9 listopada przyszłego. Wraz z premierą obrazu kinowego mamy się spodziewać także gry opartej na jego podstawie.

Prawdopodobnie będzie ona posiadała tę samą fabułę, co film, czyli opowie o wydarzeniach mających miejsce po zakończeniu "Quantum of Solace" z 2008 roku. Nic więcej na jej temat nie wiemy. Serwis Deadline.com, który poinformował, że coś jest na rzeczy, nie posiada żadnych innych informacji (gdyby miał, na pewno od razu by się nimi z nami podzielił).

Reklama

Kto zajmie się produkcją gry? Nie wiadomo, chociaż aktualnym właścicielem licencji jest Activision (aż do 2014 roku), które w ubiegłym roku wypuściło na świat James Bond: Blood Stone. Jak mówią plotki, prace nad grową adaptacją nowego filmu z Bondem prowadziło studio Raven Software, które zostało zamknięte w ubiegłym roku. Teraz może będzie je kontynuować inny zespół.

Pamiętajmy jednak, iż są to tylko plotki.

Martwi nas trochę, że kolejna gra z Bondem będzie adaptacją filmu. Przecież wszyscy wiemy, jakiej zwykle jakości są tego typu produkcje. No, ale z drugiej strony - James Bond: Bloodstone nie był oparty na żadnym z filmów, a i tak okazał się kiepski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy