Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy Assassin's Creed dopiero w przyszłym roku?

Gracze mieli nadzieję, że tym razem Assassin's Creed trafi do sklepów we wszystkich wersjach platformowych jednocześnie. Nic z tego! Pecetowcy znowu będą musieli poczekać dłużej.

Ubisoft poinformował dzisiaj, iż Assassin's Creed: Brotherhood na konsole ukaże się planowo, ale na wersję pecetową będziemy musieli poczekać dłużej. Na pewno nie uda się z nią zdążyć w tym roku i zagramy w nią dopiero w przyszłym.

Reklama

Na chwilę obecną premiera Assassin's Creed: Brotherhood w wydaniu komputerowym planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Pierwotnym terminem był 19 listopada, który raczej sprawdzi się w przypadku edycji konsolowych.

Nikt z Ubisoftu nie podał do informacji, jakie są powody opóźnienia wersji pecetowej. Natomiast obsuwy na pewno można się było spodziewać, bo przecież Francuzi spóźnili się już z komputerową wersją Assassin's Creed II. Niestety nie udało im się uniknąć powtórki z "rozrywki".

Konsolowy (Xbox 360, PlayStation 3) Assassin's Creed: Brotherhood trafi do sklepów planowo, czyli już 19 listopada. W tym terminie gra powinna trafić również do polskich sklepów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje