Reklama

Nowe informacje na temat Serious Sam 3

Projekt staje się coraz... poważniejszy. W sieci pojawiło się naprawdę sporo nowych wiadomości na temat trzeciej części zwariowanej strzelanki.

Croteam, twórcy Serious Sama 3, wypuścili pierwszą informację prasową, która mówi nam więcej niż to, że taka gra w ogóle powstaje (o tym słyszeliśmy już nie raz i nie dwa). Co takiego się z niej dowiadujemy? Otóż...

Akcja Serious Sama 3 zostanie osadzona przed wydarzeniami, które poznaliśmy w Serious Sam: The First Encounter (walka Ziemian z siłami Mentala), w lokacjach przypominających miejsca, które już widzieliśmy, m.in. w starożytnych świątyniach czy w egipskich ruinach. Nic więcej na temat fabuły na razie się nie dowiedzieliśmy.

Reklama

Serious Sam 3 pod względem rozgrywki i klimatu pozostanie bez większych zmian.

Podczas zabawy nie będziesz musiał ani myśleć, ani się chować - cały czas będziesz tylko strzelał, strzelał i strzelał. Wśród wrogów spotkasz starych znajomych, jak również zupełnie nowe potwory, do których likwidacji wykorzystasz zarówno stare i nowe bronie. Poza tym, tym razem będziesz mógł także walczyć wręcz.

W grze znajdzie się kampania dla pojedynczego gracza, a także tryb multiplayer. Najciekawiej prezentuje się opcja kooperacji, dzięki której będziesz się mógł bawić jednocześnie z piętnastoma innymi graczami. A jeżeli będziesz chciał postrzelać do "żywych" osób, będziesz mógł jeszcze zdecydować się na klasyczny deathmatch, a także na tryb Beast Hunt (jak będzie wyglądał ten drugi, możemy się na razie tylko domyślać).

Premiera Serious Sama 3 nie jest wcale tak odległa, jak mogłoby się wydawać. Croteam zamierza wypuścić swoje nowe dziecko na świat już latem tego roku, w wydaniach na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy