Nowe gry z serii Sim City i The Simpsons

Jeden z konkurentów Zyngi, czyli należące do EA studio Playfish, zajmuje się właśnie tworzeniem dwóch nowych gier na Facebooka...

...czegoś na podstawie kultowych Simpsonów, oraz odpowiednio przystosowanej do możliwości serwisu społecznościowego (czyt. ogłupionej) wersji Sim City.

Na razie wiemy tylko tyle, że gra z Simpsonami ma wystartować we wrześniu tego roku, ale nikt nie ma pojęcia co to może być za tytuł.

Może to być więc zarówno FarmVille stylizowane na mieścinę Springfield, jak i kolekcja minigierek, która upierdliwie będzie próbowała poinformować naszych znajomych o wynikach, jakie osiągniemy.

Miejmy jednak nadzieję, że nie bedzie to kolejna kiepścizna, do czego - niestety - gry z Homerem i Bartem już nas trochę przyzwyczaiły.

Reklama

Facebookowe Sim City ma natomiast być bezpośrednią odpowiedzią na należące do Zyngi CityVille, które może i nie jest doskonałe, ale przynajmniej bardzo popularne.

Pograć w to będzie można jednak dopiero, kiedy ruszą Simpsonowie (w kolejce ustawieni jako pierwsi), czyli najwcześniej pod koniec tego roku.

CDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy